Знайомтесь

Центр культури і дозвілля с. Підгайчики здійснює свою діяльність з метою формування нового культурно-мистецького середовища через інтеграцію культури, освіти та сучасних інформаційних технологій. До Центру КіД належать також Семенівський, Зеленченський, Залавський та Малівський клуби.

Головним завданням Центру культури і дозвілля є створення найкращих умов для масового, сімейного та індивідуального розвитку творчих здібностей, спілкування, відпочинку, розваг, відновлення духовних і фізичних сил на основі вивчення культурних запитів та інтересів різних категорій населення.
Перед нашим центром ставиться завдання якомога більш широкого надання населенню культурно-дозвіллєвих послуг, що користуються попитом.

Г уртки та любительські об’єднання

- вокальний ансамбль (старша та молодші групи);
- гурток танців (старша та молодша групи);
- любительське об’єднання для занять з фітнесу;
- гурток «Фантазія»;
- гурток «Художнє слово»;
- гурток «Умілі руки».Наш колектив


Гісь Віта

Балетмейстер


Креативна, відповідальна, трудолюбива, з почуттям гумору.
До своїх вихованців ставлюся вимогливо, але йду на компроміс, намагаюся знайти індивідуальний підхід до кожного.
Моє хоббі – танці.
Улюблена фраза – «Все так не буде».
Девіз життя – «Люби ближнього як самого себе».
Моя радість – сімя.
Улюблена книга – «Подорож до центру Землі».

Інженер-програміст


Енергійна, цілеспрямована, креативна, комунікабельна. Моє хоббі - подорожі та книжки. Улюблена книга - А. Купрін "Гранатовий браслет", ЛІ Харпер "Вбити пересмішника", Дж. Селінджер "Ловець у житі"

Піскор Ганна

Інструктор клубу с.Семенів


Характер спокійний, врівноважений. У житті присухаюся до думки інших. Легко справляюся із завданнями які потребують організаторських здібностей. Намагаюся удосконалювати свої навички із користування комп`ютерною технікою та музичним обладнанням. Люблю відпочивати на природі разом з дітьми. Девіз життя – «Бути сильною у будь-яких ситуаціях». Моя радість – мої діти. Улюблений музичний гурт - «Океан Ельзи».